» محصول : وب سایت آژانس های مسافرتی و هواییوب سایت مخصوص شرکت ها و آژانس های خدمات گردشگری و هوایی یك سیستم تجاری اطلاعاتی جامع جهت اطلاع رسانی كلیه خدمات موجود در یك آژانس مسافرت هوایی و گردشگری می باشد، در این نرم افزار سعی شده تا با كمك كارشناسان خبره در زمینه مدیریت داخلی آژانس مسافرتی، تور اوپراتورها، متخصصین رزرواسیون هتل، برنامه ریزان تورهای داخلی و خارجی تمامی نیازهای موجود از مدیریت و اطلاع رسانی یك میز ساده در یك آژانس هواپیمایی تا چارتر سالیانه یك خط هوایی پوشش داده شود.
سابقه ما در اجرای پروژه های خاص و اتوماسیون های داخلی آژانس های مسافرت هوایی و گردشگری ، تاكنون تجربه كافی را در اختیار ما قرار داده است تا بتوانیم نیازهای موجود در یك آژانس هواپیمایی را به دقت بررسی و با خلاقیت ها و توانایی های برنامه نویسی ، بهترین راه حل و ساده ترین روشهای مدیریتی - حتی سنتی را در اختیار صنف گردشگری قرار دهیم.
معمولا درآمد های آژانس های مسافرت هوایی بصورت سگمنتی (درآمدهای ریز) می باشد، از این رو رغبت به هزینه نمودن زیاد نداشته و همواره با تردید به تجارت الكترونیك نگریسته اند، كه نتیجه این عمل حضور سایتهای ضعیف، از لحاظ ساختار، محتوا و سرعت عمل می باشند، از سوی دیگر اكثر سایتهای موجود تقاضای مشتریان را پوشش نداده و انگیزه تجارت الكترونیك را در بسیاری از آژانس ها از بین برده اند، بیتاطراحان با شناخت مشكلات موجود بین آژانس ها و همكاران تولید كننده وب سایت، اقدام به ایجاد این محصول جهت پوشش دهی اكثر نیازهای یك آژانس مسافرتی نموده است.
به كمك این محصول می توان لذت طراحی حرفه ای سایت آژانس هواپیمایی را تجربه كرد و نتیجه ای متفاوت از دیده شدن وب سایت از طریق موتور جستجو را مشاهده كرد.


»  طراحی زیبا با توجه به آخرین تکنولوژی های طراحی وب سایت و بهینه شده برای موتورهای جستجو
»  مدیریت و درج تورها
» درج و مدیریت اخبار با امکان گروه بندی مطالب
»  مدیریت گالری تصاویر با امکان گروه بندی
»  مدیریت معرفی کشورهای جهان و شهرهای ایران با امکان گروه بندی
»  مدیریت کامل صفحات درباره ما ،تماس با ما،خدمات هتل،خدمات ویزا،سایرخدمات توسط کاربر
»  امکان پرداخت آنلاین ( در صورت نیاز مشتری )
»  فرم تماس با ما برای ارتباط بازدید کنندگان با آژانس
»  مدیریت کامل قالب و سفارشی کردن سایت توسط خود کاربر در قالب پیشفرض
»  دارای امکاناتی نظیر مدیریت اسلایدر صفحه اول ، مدیریت فایل برای آپلود فایل ها ، قرار دادن آخرین تعرفه ها در سایت ،انتشار و یا عدم انتشار هر یک از صفحات ذکر شده دربالا ، امکان گفتگوی آنلاین با بازدید کنندگان سایت،پاسخ اتوماتیک به فرم ها و ...


                                                  Demo : air.bitatarahan.com

     »  نکات قابل توجه :

     »  پرتال فوق فقط بر روی هاست های با کیفیت بیتاطراحان به فروش میرسد .
     »  قالب پیش فرض سیستم مدیریت محتوا کاملا داینامیک طراحی شده است به طوری که کاربر به سادگی
           می تواند تغییرات کاملی در آن ایجاد کند از قبیل پس زمینه نوار بالا و نوار پایین و وسط قالب ، هدر(عکس
           بالایی و لوگو) ، عکس پس زمینه لایت باکس ، عکس های اسلایدر صفحه اول .
     »  در صورت برآورده نکردن علاقه و خواسته شما امکان طراحی قالب اختصاصی وجود دارد .
     »  قیمت طراحی قالب اختصاصی بسته یه نیازها و خواسته های شما از 5 میلیون ریال تا 15 میلیون ریال خواهد بود
     »  قرار داد این پروژه با خریدار به صورت سالانه تنظیم می شود و هزینه تمدید برای سالهای آتی بسته به نرخ ارز آن            زمان 30 الی 40 درصد قرار داد اولیه خواهد بود .


     »  نحوه خرید محصول :

    1 -   بعد از مشاهده امکانات و دموی محصول از قسمت فرم سفارش در بخش سفارش محصول ،فرم را به طور                  کامل و دقیق تکمیل نمائید.
     2 -   حداکثر تا 24 ساعت از طرف بیتاطراحان یک ایمیل شامل فاکتور به پست الکترونیکی شما ارسال میگردد
     3 -   مبلغ فاکتور را از طریق صفحه پرداخت آنلاین و یا با توجه به اطلاعات موجود در فاکتور به صورت کارت به کارت یا                 حضوری پرداخت کنید.(در صورت پرداخت حضوری یا کارت به کارت از طریق صفحه پرداخت آنلاین ثبت کنید)
    4 -   پس از تائید پرداخت هزینه، ظرف حداکثر 72 ساعت وب سایت شما آماده استفاده و راهنمای استفاده و                   مدیریت سایت برای شما ارسال میگردد

وبسایت شما، باید شایسته تحسین باشد !

 

"یک وب سایت موفق می تواند یک نقطه مرجع، یا یک ابزار بازاریابی و یا حتی به عنوان یک فروشگاه مجازی برای شرکت هایی که به دنبال فرصتی برای یافتن مشتریان جدید هستند، باشد.. ما با استفاده از بروزترین متدها و روش های برنامه نویسی، لذت داشتن یک وب سایت حرفه ای و مدرن را به مشتریان خود اهدا می کنیم."
جوابش خیلی ساده است، ما وب سایت شما را با بهترین کیفیت و با بهترین قیمت به شما پیشنهاد می کنیم. در بیتاطراحان گروهی متخصص و حرفه ای وب سایت شما را طراحی و پیاده سازی می کنند. بیتاطراحان وب سایت شما را برای موتورهای جستجو بهینه (سئو) طراحی می کند تا مشتریانتان، راحت تر شما را پیدا کنند.
در دنياي مدرن امروز براي حفظ موقعيت تجارت و توسعه آن ، ناچار از حضور موثر در حوزه آنلاين هستيم. بازار امروز جهاني است و همواره در حال تغيير و هر سرمايه گذاري موفق احتياج به استراتژي كسب و كار الكترونيك دارد و اين مستلزم صرف زمان و انرژي زيادي است. متخصصان بیتاطراحان با بكارگيري بالاترين سطح استاندارد جهاني در زمينه كسب و كار الكترونيك ، زمينه حضور موفق شما در حوزه آنلاين را فراهم كرده اند